Logo Letiště Šumperk
Jarní pohár Jeseníků 2015
Jarní pohár Jeseníků
1.5. - 10.5.2015 - Letiště Šumperk
JARNÍ POHÁR JESENÍKŮ 2015

Startovní listina

Klub
    Jméno pilota Rok.nar. Aeroklub Typ Imatrik. Startovné
1   Adamec Daniel 1977 Hranice HC Std. Cirrus (98,6) OK-2966 8.1. 20:39
2 Bednařík Libor 1972 Kunovice PIF Std. Cirrus (98,6) OK-1193 10.1. 12:51
3   Danhel Libor 1966 Kunovice VSO-10 (95,1) 20.1. 19:11
4   Ficnar Martin 1971 Šumperk S20 LS-3a /15m (104,1) OK-9664 8.1. 12:23
5   Hýbl Radek 1980 Šumperk AY zelena Std. Cirrus (98,6) OK-1149 1.2. 14:30
6   Haluza Pavel 1966 AKJF Prostějov XII Std. Cirrus (98,6) OK-6394 30.1. 15:49
7 Havrlant Petr 1965 Šumperk 77 SF-34 Delphin dvojí (85,2) OK-3434 27.1. 15:53
8 Hejný Martin 1984 Šumperk EZ ASW-15B (97,9) OK-2079 18.1. 23:51
9   Hlůšek Pepa 1993 Kunovice WO Std. Cirrus (98,6) OK-0426 25.2. 15:37
10   Hudák René 1972 Kunovice OK Std. Cirrus (98,6) OK-7501 21.1. 6:58
11   Jakša Radek 1979 J. Františka Prostějov VI VSO-10 (95,1) OK-9510 27.1. 9:09
12   Józsa Ladislav 1981 Medlánky LJ Std. Cirrus (98,6) OK-1974 18.1. 20:26
13   Kříž Martin 1968 Přibyslav BE ASW-15B (97,9) OK-8656 19.2. 11:09
14 Koláček Petr 1965 Šumperk SU SZD-48 Jantar std. 2 (3) (99,9) OK-3901 8.1. 19:59
15   Kolomazník Petr 1981 Šumperk UP ASW-15 (96,9) OK-6969 7.2. 11:19
16 Koudela Jiří 1974 Vyškov J9 VSO-10 (95,1) OK-4526 28.2. 15:46
17 Kutálek Antonín 1943 Zábřeh u Hlučína GL Mini-Nimbus c (104,4) OK-3368 10.1. 9:13
18   Šild Marek 1976 Kunovice SNK Std. Cirrus (98,6) OK-3122 11.1. 17:46
19   Šimek Pavel 1957 Vyškov 4H DG-500 Elan Trainer (100,3) OK-2961 27.2. 13:20
20   Švarc Martin 1981 Olomouc HE DG-100, DG-101 G (99,1) OK-8015 8.1. 14:15
21   Žižkovský Nikola 1980 Kralupy NZ G-104 Speed Astir II b (102,5) OK-7337 8.1. 22:21
22   Lešinger Michal 1966 Moravská Třebová LL ASW-19, ASW-19B (100,2) OK-9988 21.2. 21:37
23 Lonský Petr 1965 Toužim PB G-102 Astir cs (95,3) OK-9996 22.1. 22:23
24 Matějovský Jan 1972 Hranice BT LS-3 /15m (104,4) OK-7277 25.1. 20:12
25   Němec Vladimír 1976 AAK ČVUT AA G-103 Twin III SL dvojí (pevný podvozek) (94,9) OK-2103 25.3. 15:16
26   Novák Josef 1981 Kunovice JT LS-1f, LS-1f (45) (100,1) OK-4573 18.1. 10:18
27   Novotný Vojtěch 1992 Kralupy nad Vltavou SZ SZD-48 Jantar std. 2 (3) (99,9) OK-6200 16.2. 20:04
28 Papežík Lubomír 1951 Holešov FP LS-4 (102,1) OK-4175 9.1. 18:29
29   Plch Matěj 1987 Plzeň Letkov AL Std. Cirrus (98,6) OK-7427 9.1. 17:07
30   Přikryl Tomáš 1973 Vyškov JR DG-100, DG-101 G (99,1) OK-2620 18.2. 21:07
31 Pokluda Jan 1973 Šumperk JG ASW-15B+W (98,4) OK-9266 17.1. 16:42
32 Prokop Tomáš KUBRT 1972 Šumperk R5 ASW-15B (97,9) OK-3985 21.2. 18:03
33   Reřicha Pavel 1967 Moravská Třebová AE ASW-19, ASW-19B (100,2) OK-5283 25.2. 16:47
34 Ryba Daniel 1994 Dvůr Králové VE Cirrus, Cirrus VTC (99) OK-2911 19.1. 10:20
35   Schotli Roman 1970 Hranice 19 ASW-19, ASW-19B (100,2) OK-1900 9.1. 15:00
36   Svoboda Pavel 1938 Praha-Letňany LH Discus b (104,6) OK-0372 19.3. 21:24
37 Urner Martin 1974 Letňany IMI Std. Cirrus (98,6) OK-0484 26.1. 21:41
38   Vančura František 1966 Hranice 6X G-104 Speed Astir II b (102,5) D-8722 8.1. 17:07
39 Vavřínová Věra 1949 Vysoké Mýto 25.2. 14:55
40   Vavřina Jiří 1958 Kyjov BS LS-1f, LS-1f (45) (100,1) OK-2858 26.1. 19:12
41   Vlk Jaromír 1959 AKSU 4 VSO-10 (95,1) OK-5630 4.3. 0:04
42   Vodička Petr 1965 Jaroměř JA Discus b (104,6) OK-9302 9.1. 12:49
43   Vyhnánková Yvona 1963 Olomouc YZ ASW-15 (96,9) OK-0713 8.1. 17:13
44   Zablatzký Jiří 1978 Hranice BY Std. Cirrus (98,6) OK-7887 10.1. 17:59


Kombi
    Jméno pilota Rok.nar. Aeroklub Typ Imatrik. Startovné
1   Čebiš Patrik 1972 Kralupy nad Vltavou 3W ASW-27B +W (vysoké) (116,3) OK-9178 25.2. 14:36
2   Černý Roman 1971 Hranice 67 ASW-20 (A)+F /15m +W (110,3) OK-7667 8.1. 18:57
3 Beat Albrecht 1953 Šumperk GL LS-8b, LS-8-18, LS-8t /18m (116,1) HB-3315 26.1. 11:25
4   Blaťák Marek 1969 Šumperk EB Ventus c /17,6m (117,3) OK-9902 16.1. 9:12
5 Buryan Jaroslav 1953 Zábřeh NS ASW-20 (A)+F /15m +W (110,3) OK-3154 8.1. 16:56
6   Deršak Jan 1969 Kralupy n/vlt DJ HpH 304cz /17,4m (112,4) OK-9304 25.2. 17:00
7   Doupal Lubomir 1975 LKKR AD LAK 19 18m (116) OK-6789 18.2. 19:11
8 Grula Daneš 1961 Medlánky DX ASG-29, ASG-29E /15m -550kg (117,2) OK-2032 10.2. 12:21
9 Jan Rolinek & Olda Kuchař 1973 Holešov DG DG-1000S, DG-1001S /20m (109,4) OK-0110 8.1. 17:24
10   Kmoch Frantisek 1973 Sumperk 66 HpH 304SJ SHARK /18m (573 kg) (118,6) OK-0999 14.3. 21:34
11   Kočí Miroslav 1961 Žamberk E8 Ventus 2cxm, Ventus 2cxt /18m -565 kg (119,6) OK-0550 7.2. 15:22
12   Šachl David 1978 Kralupy nad Vltavou RZ OK-1428 27.2. 17:06
13   Šimon Jan 1970 Kralupy n. Vlt. HS Nimbus 3 /24,5m - 750kg (121,9) OK-3531 22.1. 20:36
14   Madöry Christof 1958 Šumperk IQ ASH-25M /25,6m +W (122,5) HB-3191 27.1. 9:19
15   Miroslav Sklenář Filip Sklenář 1964 Žamberk RS Duo Discus (T) (700 kg) (111) OK-4433 18.1. 18:49
16   Poslušný Stanislav 1965 GAC Benešov EG Ventus c /17,6m (117,3) OK-8008 16.4. 19:14
17   Rejzl Miloš 1962 PAK Klatovy LN Nimbus 2, Nimbus 2b (116,5) OK-9919 11.1. 20:13
18 Schenk Zdeněk 1972 Hranice TF Ventus ct, Ventus cm /17,6m (115,9) OK-1723 8.1. 14:38
19   Sohr Kamil 1973 Šumperk BC SZD-55 Promyk (107,9) OK-3617 11.1. 10:02
20   Spilka Vladimír 1940 Hranice AY Nimbus 2, Nimbus 2b (116,5) OK-8602 16.2. 10:59
21   Steiger Jiří 1969 Olomouc JS Ventus 2cx, 2cxm, 2cxt /18m -600 kg (120,2) OK-5999 5.2. 13:40